- اخبار ویژه, اسلایدر متنی, تصویر

امام جمعه آباده در دیدار با منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر آباده: منتخبان، مردم را محرم خود بدانند و کلیه اقدامات را بصورت شفاف و منظم اعلام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر آباده با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

یک روز پس ازبرگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شواری اسلامی شهر، منتخبان شورای شهر آباده با حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی دیدار کردند.

امام جمعه آباده طی سخنانی با گرامی داشت ماه پر فضیلت شعبان، به بیان حدیثی از پیامبر گرامی اسلام پرداخت و بر دقت در انتخاب افراد برای مشورت کردن تاکید کرد و گفت: بر اساس توصیه اسلام، ازمشورت با افراد ترسو، بخیل و حریص باید دوری کرد چرا که عواقب بدی در پی دارد که انسان را از هدف و اقدام به انجام کار باز می دارد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی وحدت بین اعضای شورای شهر را مهمترین عامل تاثیر گذاری در انجام اقدامات ذکر کرد و افزود: شورا محل تضارب آرا و نظرات است و این مهم عامل پیشرفت است اما نباید اجازه داد این تعدد سلایق باعث اختلاف و خدایی ناکرده کارشکنی ها شود.

وی اخلاص را یکی دیگر از الزامات اعضای شورای اسلامی شهر دانست و تصریح کرد: کار برای رضای خدا و خدمت به مردم شهر باید سرلوحه کار منتخبین مردم آباده باشد تا ان شا الله مشمول نصرت الهی شوید.

امام جمعه آباده بر تهیه و تدوین برنامه کلی چهار ساله را نیز از اولین و ضروری ترین اقدامات منتخبین ذکر کرد و یادآور شد: مطالعه، بررسی و شناخت نیازمندی های شهر و اولویت بندی و نهایتا برنامه ریزی هدفمند و همچنین نظرخواهی عمومی از مردم در ابتدای کار حتما مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی با اشاره به حوادث تلخی که در دوره چهارم بر شورای اسلامی شهر گذشت خاطرنشان کرد: امیدواریم منتخبین امروز با سعی و تلاش مجدانه و مخلصانه جبران مافات گذشته را بکنند و بتوانند نگاه مردم به جایگاه شورای شهر را تغییر بدهند.

وی از منتخبان شورای شهر خواست تا مردم را محرم خود بدانند و کلیه اقدامات را بصورت شفاف و منظم به مردم اعلام کنند.

در این دیدار تعدای از منتخبان شورای شهر نیز نقطه نظرات خود را در خصوص برنامه های کلی این شورا بیان کردند.

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *