- اخبار ویژه, اسلایدر متنی, تصویر

خطیب جمعه آباده: خودباختگی و کار سبک برخی نمایندگان مجلس در شان ملت با عزت ایران نبود و هیچ توجیهی ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، خطیب جمعه آباده با اشاره به تهدیدات اخیر رئیس جمهور خام و نوکیسه آمریکا علیه کره شمالی و جمهوری اسلامی ایران گفت: این تصمیم گیری های نابخردانه ترامپ، تاریخ گذشتگان از ترامپ بدتر را متذکر انسان میکند که همه آن ها در چرخه روزگار محو شدند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی همچنین درخواست بازدید مجدد و رصد فعالیت های تاسیسات هسته ای کشور توسط بازرسان آمریکایی را خواب آشفته ترامپ عنوان کرد و افزود: اگر زمانی مسئولانی اجازه چنین خطایی را دادند، فرض میکنیم که شناختی از آمریکایی ها نداشته اند، ولی امروز با وجود رهبر با صلابت و مقتدر ما اجازه چنین جسارت هایی را به دشمن نخواهیم داد.

وی ادامه داد: آیا آمریکایی ها اجازه بازدید از تاسیسات مخرب شیمیایی خود را به شما می دهند؟

امام جمعه آباده با انتقاد از نشنیده گرفته شدن نصایح و فریادهای رهبری از سوی برخی مسئولان در صدور اجازه بازدید از مراکز هسته ای، یادآور شد: مسئولان آن روز باید از گناهشان توبه کنند شاید خداوند آن ها را بیامرزد.

خطیب جمعه آباده با انتقاد شدید از اتفاق اخیر در مجلس از سوی تعدادی از نمایندگان وابسته به جریان سیاسی خاص، نیز گفت: خودباختگی و کار سبک برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هرچند شاید تعمدی نبوده اما تحقیر کردن ملت ایران در برابر دوربین خبرنگاران فضول خارجی بود که در شان ملت غیور، با شرف و عزت ایران نبود و هیچ توجیهی ندارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، اقتصاد مقاومتی را دستور و مطالبه رهبر بصیر و آگاه دیروز دیده فردا شناس دانست و تلاش در اجرای آن در کشور را وظیفه همگان ذکر کرد و افزود: در جایی که بانک هایش ۳۰ درصد سود میگیرند و کارخانجات آن ۱۰ درصد هم درآمد ندارند، چگونه اقتصاد مقاومتی پا بگیرد؟

وی ادامه داد: وقتی چنین شود همت برای تولید از بین می رود و دست گدایی باید جلوی بیگانگان دراز کنیم که وابسته خواهیم شد.

خطیب جمعه آباده بر حذف واژه «باید» از بین مسئولین اجرایی تاکید کرد و تصریح کرد: چه معنی دارد مسئول و وزیری که خودش و مجموعه تحت مدیریتش وظیفه اجرایی دارند، می گوید این کار و آن کار «باید» بشود یا نشود، مگر انتقاد رهبری را از رئیس جمهور نشنیدند؟

امام جمعه آباده در ادامه با اشاره به سالروز ورود آزادگان دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی گفت: شهرستان آباده مفتخر به داشتن ۵۰ آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس است که سختی و شکنجه دژخیم زمان را به جان خریدند ولی حاضر نشدند به خاک کشورشان خیانت کنند که این عزیران و جانبازان و شهدا مایه افتخار همه مردم هستند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، خبرنگاران را رزمندگان عرصه آگاهی بخشی در دفاع از حریم عدالت و اسلام دانست و گفت: الحمدالله در شهر نیز خبرنگاران خوش ذوق، اهل تحقیق، اهل قلم و با دقت نظر مایه مباهات ما هستند.

خطیب جمعه آباده در پایان با تقدیر و تشکر از دست اندرکار قدیم و جدید احداث پارک بانوان در آباده اظهار داشت: احداث این محیط تفریحی ویژه بانوان، در واقع پیشنهادی در مقابل انتقاد از بی حجابی است و در زمانی که دشمن تلاش خودش را در راستای از بین بردن غیرت مردان ما معطوف کرده است، ایجاد چنین محطی هایی به سلامت عمومی جامعه و حیا و عفاف زنان کمک می کند. که امیدواریم این پارک بانوان نیز با همین روال و شکلی که رقم خورده ادامه فعالیت دهد.

لازم بذکر است جمعی از آزادگالن سرافراز شهرستان نیز به صورت گروهی در مراسم نتماز جمعه این هفته حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *