- اخبار ویژه

امام جمعه آباده در مراسم افتتاح واحد فرهنگی هنری پاسارگاد سرام: متاسفانه سرمایه گذاران بومی اهل ریسک نیستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، صبح امروز با حضور امام جمعه آباده واحد فرهنگی هنری پاسارگاد سرام افتتاح شد.

این مجموعه وابسته به مجتمع کارخانجات کاشی و سرامیک پاسارگاد سرام  شهرستان آباده می باشد که ویژه بانوان، در پنج بخش طراحی، تابلو فرش بافی، زیلو بافی، منبت و طراحی  راه اندازی شده است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در این مراسم با ابراز خرسندی از کارآفرینی ایجاد شده برای جوانان شهرستان اظهار داشت: این افتتاح آرزوی سی ساله بنده در این شهرستان است که تا کنون محقق نشده بود و حضورم در بین این جوانان شاغل باعث مسرت است.

وی با گلایه از سرمایه گذاران بومی شهرستان در اهل ریسک نبودن، فعالیت های ریاست این مجتمع الگویی برای آنان ذکر کرد و افزود: شما باید فرهنگ خوش بینی به کار و بلند همتی را به مردم این شهر منتقل کنید و البته سرمایه گذاران بومی هم باید با همت والا، توکل به خدا را سرلوحه کار خودشان قرار دهند.

امام جمعه آباده در ادامه اقدام برای ایجاد اشتغال در منازل ویژه بانوان را به عنوان پیشنهاد به رئیس مجتمع کارخانجات کاشی  و سرامیک پاسارگاد سرام ارائه کرد و گفت: ان شا الله با اجرای اشتغال در منازل و کمک بانوان به وضعیت اقتصادی خانواده شاید بهبود اقتصاد شهرستان باشیم.

در ادامه ابوالفضل بقایی مسئول کارخانجات صدیق سرام و پاسارگاد سرام آباده ضمن قدر دانی از حضور امام جمعه آباده در ان افتتاحیه گفت: برای ایجاد فرهنگ کار و تلاس و کارآفینی در شهرستان آباده همه تلاش خود را به کار بسته ام و خداوند را شاکرم که بر من منت گذاشته و سبب خیر برای مردم شده ام و البته خود را خدمتگزار کارگران و جوانان این شهر می دانم.

لازم بذکر است محصولات تولید شده در مجتمع فرهنگی هنری پاسارگاد سرام، پس از فروش در بازار، صرف تهیه جهیزیه نو عروسان شاغل در کارخانه خواهد شد.

 

 

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *