- اخبار ویژه, اسلایدر متنی

امام جمعه آباده درنشست صمیمی با جمعی از مردم: هر گاه در خصوص موضوعی دغدغه مند بودیم، هیچ یار و یاوری از هیچ کدام از طرف ها و گروه های شهرستان نداشته ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، جمعی از مردم شهرستان آباده در خصوص پاره ای از مسائل و مشکلات شهرستان و حل و فصل در خصوص تغییرات مدیریتی، با امام جمعه آباده دیدار کردند.

در این دیدار تعدادی از حضار به بیان دیدگاه های خود پیرامون مسائل سیاسی شهرستان پرداختند و بر تلاش همگانی برای پیشرفت شهرستان تاکید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن موسوی خراسانی با تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی و ابراز خرسندی از برگزاری جلسات اینچنینی در شهر اظهار داشت: هر جا گروهی از مردم برای پیگیری مسائل شهرستان از سر دلسوزی و هماهنگی پیش قدم شده اند، اتفاقی برای شهرستان افتاده است ولی متاسفانه در شهرستان آباده اینگونه نیست.

وی با گلایه از مطالب منتسب به ایشان از سوی فرد دعوت کننده به این جلسه در فضای مجازی، این سخنان را نادرست خواند و افزود: انتظار می رود که در انتشار مطالب دقت و امانتداری رعایت شود.

امام جمعه آباده با بیان مصادیقی از شهرستان های جنوب فارس، پیشرفت های امروز آنان را نتیجه پیگیری و تلاش مجدانه مردمی برشمرد و اظهار داشت: متاسفانه در شهرستان آباده بازار پیگیری مسائل مردم، در نزدیکی ایام انتخابات داغ می شود و بعد از انتخابات تا چهار سال کسی پیگیر مشکلات مردم نمی شود!

 

وی ادامه داد: اینکه مسائل و مشکلات شهرستان آباده با شناخت عمیق و از سر دلسوزی از سوی هیچ طرفی در شهرستان به گوش مسئولان بالاتر نمی رسد، گلایه ما هست ولی متاسفانه امثال این گونه جلسات راه به جایی نمیبرد.

 

حجت الاسلام موسوی خراسانی بی تفاوتی مردم نسبت به مسائل شهرستان را یکی از معضلات موجود عنوان کرد و افزود: آن اتحادی که در جاهای دیگر وجود دارد در آباده نیست هر گاه در خصوص موضوعی هم دغدغه مند بودیم، هیچ یار و یاوری از هیچ کدام از طرف ها و گروه های شهرستان نداشته ایم.

 

امام جمعه آباده در خصوص بحث پیش آمده پیرامون تغییر فرماندار آباده نیز گفت: بر اساس برخی شنیده ها مبنی بر تغییر آقای فرماندار که آن را به آقای نماینده نسبت داده اند، برخی از اقشار به بنده مراجعه کردند و در خواست جلوگیری از این اتفاق را داشتند و بنده نیز در دیداری که با آقای دکتر زارع داشتم، دغدغه دوستان را به ایشان اعلام کردم و البته ایشان نیز دلایلی را عنوان کردند و حتی چند روز بعد دکتر زارع در تماس تلفنی به تشریح دلایل خود پرداختند.

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی افزود: پیش از این در انتخاب فرماندار و مسئولان شهرستان با ما مشورت می شد اما ظاهرا آقایان دیگر این ضرورت را احساس نمی کنند و  تغییرات مدیریتی شهرستان را بدون اطلاع انجام میدهند!

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان آباده با اشاره به ارتباطش با نماینده مردم شهرستان های آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده با نماینده محترم رفیق هستیم و پیگیری های ایشان مورد تایید می باشد. حتی نامه سه امضایی امام جمعه، فرماندار و نماینده از ابتکارات این شهرستان برای حل مسائل و مشکلات بوده است.

 

امام جمعه آباده در پایان ضمن هشدار در بوجود آمدن اختلاف و دودستگی در شهرستان خاطرنشان کرد: سعی ما این بوده که در شهرستان بین گروه ها و مسئولان وحدت رویه وجود داشته باشد چرا که در گذشته دودستگی ها امتیازات بزرگی را از شهرستان گرفته است و با آبروی این شهر بازی شد.

 

انتهای پیام/

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *