- اخبار ویژه

امام جمعه آباده در بازدید از مرکز رشد واحدهای فناور آباده: فعالیت جوانان در این مرکز واقعا یک کار جهادی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی امام جمعه آباده از شرکت های فناور و دانش بنیان مرکز رشد آباده بازدید کرد.

حجت الاسلام موسوی خراسانی در این دیدار دو ساعته از نزدیک با ابداعات، اختراعات و محصولات هایتک 15 شرکت مستقر در این مرکز آشنا شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی فعالیت جوانان بلند همت آباده ای در این مجموعه را یک کار جهادی دانست و اظهار داشت: تلاش شما امیدی است در مجموعه این شهر نامید و در واقع فعالیت پر شور و نشاط شما خلاف جریان آب شنا کردن است.

وی با انتقاد از آیه های یاسی که در مجموعه شهرستان خوانده می شود گفت: این مرکز رشد در شهرستان مظلوم واقع شده است، بنده از شما می خواهم تا با برگزاری نمایشگاه هایی محصولات خود را به همشهریانتان معرفی کنید و روح امید را در بین جوانانی که می گویند نمی شود کار کرد تزریق کنید.

امام جمعه آباده با بیان اینکه در شهرستان  سرمایه داران بزرگی وجود دارد افزود: متاسفانه سرمایه داران بزرگی در شهرستان آباده هستند ولی نگرانند که اقدامی در راستای اشتغالزایی صورت دهند که البته باید توکلشان را تقویت کنند.

شفیعی مسئول مرکز رشد آباده در گفتگو با مقتدی گفت: در حال حاضر تعداد ۱۵ شرکت فناور و دانش بنیان این مجموعه توانسته است برای 37 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کند.

سامانه کسب و کار مجازی، نانو پودر انعقاد خونریزی، الکترودهای پزشکی ثبت سیگنال، ایزوگام و عایق های سبز رطوبتی، آنتن های وایرلس مخابراتی و ارز دیجیتال، بردهای کنترل کننده آسانسور، سامانه و اپلیکیشن هاناپ مخصوص ناشنوایان، فلاکس های خمیری جوشکاری با نانومواد معدنی، صندوق پران و آپشن های رفاهی خودرو، مکمل های طبیعی و ارگانیک ورزشکاران، سامانه جامع اتوماسیون جایگاه های سوخت، سنسور حجم سنج دیجیتال برای جامدات فله قسمتی از محصولات تولید شده در مرکز رشد علوم و فناوری شهرستان آباده می باشد.

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *