- تصویر, دسته‌بندی نشده, دینی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف در مراسم 9 دی آباده: تحمل فشارهای استخوان شکن اقتصادی، به واسطه پای کار بودن مردم نسبت به انقلاب، ولایت و خون شهدا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، مردم مومن و ولایتمدار  آباده در سالروز حماسه نه دی با حضور در مسجد جامع، پایگاه انقلاب آباده ضمن شعار بر علیه فتنه گران و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب بار دیگر انزجار خود را از فتنه گران و دشمنان انقلاب اسلامی اعلام کردند.
حجت السلام والمسلمین طالب پور، مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف نیروی زمینی سپاه، سخنران این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره فقیه مجاهد، آیت اله سید محمود هاشمی شاهرودی گفت: مرحوم آیت اله شاهرودی به معنای واقعی استادی توانمند و شخصیتی علمی و دقیق بودند که درس خارج ایشان به دو زبان فارسی و عربی برگزار می شد و یکی از شلوغ ترین دروس خراج فقه در قم بود.

وی در ادامه به تحلیل ابعاد مختلف فتنه سال 88  پرداخت و اظهار داشت:  برخلاف برخی خوش خیالی های عده ای، فتنه سال 88 کاملا برنامه ریزی شده بود که در آن فتنه گران  نه تنها قصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند بلکه بدنبال نابودی مقدسات و ایمان مردم ایران بودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در ادامه گفت: چندی پس از فتنه  در خانه برخی از عناصر تاثیرگذار فتنه، اسناد و مدارکی مربوط به پیش نویس قانون اساسی جدید کشف و ضبط شد که پس از آنکه آن را محضر رهبر معظم انقلاب بردند، ایشان فرمودند این قانون اساسی را کمنیست ها نوشته اند؟!

حجت الاسلام طالب پور با اشاره به شیطنت 13 سفارت در ایام فتنه 88 تصریح کرد: در جریان آشوب های خیابانی سفارت های مختلف بخصوص سفارت انگلیس غذای گرم  و اسلحه بین آشوبگرات توزیع می کردند.
دشمنان انتخابات را بهانه خود قرار دادند تا بدین وسیله اصل نظام را زیر سوال ببرند.

وی انتخابات رایست جمهوری سال88 را بستر شکل گیری جریان فتنه و تعمیم آن برای هجمه به مقدسات دین اسلام و ولایت فقیه عنوان کرد و افزود:  کف و سوت و رقص و آتش زدن پرچم امام حسین و حمله به نماز ظهر عاشورا چه ربطی به انتخابات داشت؟ آتش زدن مساجد در شهرهلی بزرگ، همه به ستاد اقامه نماز اصفهان و جنایات ایچنینی ربطی به انتخابات ندارد.

حجت الاسلام طالب پور در ادامه 9 دی را روز تجدید عهد با انقلاب میثاق با ولایت دانست و گفت: با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص برنامه دشمن برای سال 98 ، مردم ولایتمدار باید هوشیار باشند چرا که دشمن شاید روشش را عوض کند، اما دست از دشمنی بر نمی دارد و نباید فریب لبخندشان را خورد.

وی همچننی در خصوص وضعیت کنونی اقتصاد کشور و اینکه چرا رهبر انقلاب چرا اقدامی انجام نمی دهند نیز گفت: به تجربه بارها دیده ایم هر کجا مدیریت به دست رهبری بوده همیشه موفق بوده ایم اما زمانی که مسئولان ضعیف و ناتوان بر سرکار آمده اند کارهای نظام روی زمین مانده است.

وی ادامه داد: متاسفانه هرگاه رهبری تذکر جدی هم می دهند، می گویند 24 میلیون ایرانی به ما رای داده اند و این نگاه را می خواستند.

وی نتیجه اعتماد به آمریکا در برجام را مورد توجه قرار داد و با اشاره به سیاست های آمریکا در قبال رژیم عربستان سعودی خاطرنشان کرد: بن سلمان نمونه بارز اعتماد به آمریکا است که با تحمیل هزینه های گزاف تامین امنیت و فروش سلاح، رسما آن ها را گاو شیرده خطاب کردند و امروز پس از جریان قتل روزنامه نگار عربستان  می بینید که کاملا بن سلمان را منزوی و پشت او را خالی کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در پایان یاد آور شد: امروز اگر مردم شریف ایران فشارهای استخوان شکن اقتصادی را تحمل می کنند، به اشاره سرانگشت مقام معظم رهبری و به واسطه پای کار بودن مردم نسبت به انقلاب، ولایت و خون شهدا است و بدانید  دشمن دستش خالی شده اما نامید نشده و هر چه بیشتر شکست بخورد پرروتر می شود.

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *