- اخبار ویژه, اسلایدر متنی, تصویر

امام جمعه آباده: وهابیت در حال زدودن مفاهیم تشیع از ذهن نسل امروز است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، مراسم جشن شب میلاد سید الساجدین امام سجاد علیه السلام در محل مسجد امام سجاد علیه السلام برگزار شد‌.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی خراسانی، امام جمعه آباده گفت:  امام سجاد علیه السلام از امامانی هستند که متاسفانه ایشان را برای شفای بیمارانمان واسطه قرار می دهیم اما حتی نگاهی گذرا به مضامین عمیق و عرفانی صحیفه سجادیه نمی اندازیم و در واقع ظلم در حق این امام همام روا می داریم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا برخی می گویند چرا برای روزی به خدا اعتماد نداریم؟، گفت: چرا به یاد نمی آوریم وقتی در رحم مادر بودیم و وقتی طفل صغیری بودیم چه کسی گرسنگی شما را رفع کرد؟

حجت الاسلام و المسلمین موسوی خراسانی با اشاره به اینکه وهابیت در حال زدودن مفاهیم تشیع بخصوص موضوع شفاعت از ذهن نسل امروز جامعه است، تصریح کرد: خداوند شفاعت میکند و ائمه بزرگوار هم با اذن خداوند شفاعت می کنند چون نزد خدا عزیز هستند.

وی با تشکر از میهمان نوازی مردم آباده و جوان های هیاتی در ایام نوروز گفت: قطعا این میهمانان در راه مانده که در این شهر پذیرایی شدند، منشا برکت برای این شهر بودند هر چند ما آن را درک نکنیم.

در این مراسم از افرادی که نام شان مزین به سجاد بود به رسم یادبود هدایایی اهدا شد.

۷ 

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *