- اخبار ویژه

بازدید امام جمعه آباده از طرح های نوین پرورش توام شترمرغ + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، به مناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی، با حضور امام جمعه آباده و مدیر جهادکشاورزی شهرستان آباده از طرح پرورش توام شترمرغ مزرعه شاهد بازدید بعمل آمد.

در این بازدید از زیرساخت ها و روش های نوین و ابتکاری این مزرعه دیدن به عمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن موسوی خراسانی با اشاره به اهمیت بالای تولید در بهبود اقتصاد و به تبع آن سلامت روانی جامعه اظهار داشت: امروز ایجاد زمینه های شغلی برای بویژه جوانان از مصادیق امر به معروف بشمار می رود.

امام جمعه آباده با تشکر از کارآفرینان این مجموعه ، ایجاد شرایط تولید در وضعیت کنونی کشور را کاری بزرگ دانست و خاطر نشان کرد: متاسفانه استعداد های طبیعی شهرستان آباده مغفول مانده است و جای تاسف است که برخی سرمایه داران حاضر نیستند تن به سختی دهند و در راستای آبادانی شهرشان قدمی بردارند و موجبات اشتغال تعدادی را فراهم آورند.

وی ادامه داد: فعالیت یک تنه کارآفرینان برای آبادانی شهرستان مفید تر و ارزشمند تر از موازی کاری بسیاری از ادارات و شرکت ها با تعدد کارکنان عمدتا با عملکرد منفعلانه است.

مزرعه پرورش شتر مرغ شاهد در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ مترمربع به ظرفیت کل ۸۴۰ قطعه ،یک مرکز صنعتی پرورش شترمرغ در روستای چنار شهرستان می باشد که در انتخاب جیره غذایی و پرورش جوجه ها و شترمرغ های بالغ از روش های کاملا علمی و مکانیزه بهره می برد. همچنین این فارم  مبتکر روش های نوین در صنعت شترمرغ است که الگوی مناسب و قابل توسعه در کل مزارع شترمرغ می باشد.

 

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *