- اخبار ویژه, دینی, نماز جمعه

روحانی نژاد،مسئول ستاد نماز جمعه آباده: شهید شمشیری، الگوی ملموس تلاش و کار جهادی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، همزمان با چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران، اعضای ستاد نماز جمعه آباده با حضور در گلزار شهدای محله عنایت آباد، ضمن غبار روبی از قبور شهدا، با ارمان های این عزیزان تجدید میثاق کردند.

اعضای ستاد نماز جمعه در این مراسم با حضور بر مزار شهید جانباز حاج علی اکبر شمشیری از اعضای فعال ستاد نماز جمعه آباده قرائت فاتحه کردند.

حضور در منزل شهید والامقام علی اکبر شمشیری و دیدار با اعضای خانواده این شهید ستاد نماز جمعه آباده از دیگر برنامه های ستاد نماز جمعه بود.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد، مسئول ستاد نماز جمعه آباده، با بیان خاطره ای از شهید شمشیری از ایشان به عنوان یک چهره خستگی ناپذیر و تلاشگر یاد کرد و افزود: این شهید بزرگوار با وجود جانبازی ۷۰ درصد و وضعیت جسمانی خاص، به اندازه چند نفر فعالیت مفید داشت و خیلی بجاست تا همه ما از ایشان الگو بگیریم چرا که همه ما و حتی نسل های جدید نیز حضور ایشان را از نزدیک درک کرده اند.

وی با اشاره به تاثیرپذیری شهید از حجت الاسلام والمسلمین شیخ عباس فرخی، افزود: این شهید عزیز تربیت یافته مکتب روحانیت بود

گردآوری کتابی از خاطرات شهید علی اکبر شمشیری به روایت همسر ایشان از پیشنهاداتی بود که در این دیدار مطرح و برای پیگیری آن از سوی ستاد نماز جمعه قول مساعد داده شد.

درباره مدیریت سایت

خواندن همه پست های مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *